česky english

1. Golfové hřiště – Hnátnice

9-ti jamkové hřiště v Hnátnici u Ústí nad Orlicí nabízí individuální trénink, golfové turnaje, 3 krytá odpaliště a 24 odpališť.


Golfové hřiště Hnátnice


2. Lanový park Peklák – Česká Třebová

Park je umístěn v dolní části na pravé straně Ski areálu Peklák v krásném prostředí lesa. Překážky jsou umístěny na živých stromech ve výšce od dvou do osmi metrů. Celková délka parku je přibližně 300 metrů a najdete zde 27 překážek. Délku trasy si ale můžete zkrátit na 16 překážek. Park je určen pro širokou veřejnost.

Před vstupem do parku jsou klienti seznámeni s pravidly jištění. Po celou dobu provozu na Vás budou dohlížet proškolení instruktoři.

Lanový park Peklák – Česká TřebováLanový park Peklák – Česká Třebová


3. Motokáry – Vysoké Mýto

V půjčovně motokár - autodrom Vysoké Mýto - si můžete zajezdit na 530 m dlouhé venkovní dráze. Půjčovna motokár pro veřejnost – na oddělené trati, možnost zapůjčení různých typů pro děti, dospělé i pokročilé. Výcvikové středisko řidičů – výuka řízení motorových vozidel v simulovaných extrémních podmínkách a situacích.

Zapůjčíme vám motokáry Honda 200, pro děti od cca 8 let Honda 120. Rádi vás zaučíme a vše vám vysvětlíme. Pro náročnější je připravena Honda 390 a jízda po velkém závodním okruhu. Změříme vám čas, vytiskneme výsledky, zajistíme organizované soutěže pro firmy a týmy, časové rezervace, občerstvení.

Otvírací doba:
PO-PÁ 15.00 - 20.00 hod.
SO-NE 09.00 - 20.00 hod.


Motokáry – Vysoké Mýto


4. Motokáry Litomyšl

A-kart aréna Litomyšl

Dráha kart areny je dlouhá 295 metrů a obsahuje 6 levých a 5 pravé zatáčky nabízejících několik možností k předjíždění pro pravý závodnický zážitek.

Jsme tu pro Vás každý den,
od pondělí do neděle.

Pondělí - Čtvrtek 13 - 22 hod
Pátek 13 - 24 hod
Sobota 10 - 24 hod
Neděle 10 - 22 hod

Motokáry Litomyšl


5. Paintball aréna – Bystřec

Paintball je moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport, ve kterém není ani tak potřeba fyzická kondice a síla, ale hlavně schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat. Paintball je hra týmová, tudíž komunikace mezi hráči, týmová spolupráce a správná taktika je klíčem k úspěchu.

Způsob hry připomíná spíše výcvik speciálních jednotek, u tohoto způsobu hry je kladen důraz na utajení a dobrou taktiku. Paintball je plný napětí, dobrodružství a vzrušení, ale hlavně je to opravdová zábava!

Paintball aréna –  BystřecPaintball aréna –  Bystřec


6. Pinguin park Přívrat

Zábavní areál plný atrakcí v příjemném prostředí u lesa, kde najdete rozličné aktivity pro všechny kteří si chtějí hrát, pobavit se, zacvičit si a nebo vyzkoušet odvahu.

Jedná se o areál plný prolézaček, s lanovým miniparkem, šlapacími kárami, trampolínami a dalšími atrakcemi. Vše v klidném prostředí blízko u lesa. Občerstvení zajištěno. Provoz o víkendech odpoledne.

Pinguin park PřívratPinguin park PřívratPinguin park Přívrat
Thajské masáže od rodilých thajských masérek - Ústí nad Orlicí